DĚTSKÝ LÉKAŘ

Neaktivní nabídka

od 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Středočeský kraj

Máte atestaci z oboru pediatrie? Je to směr, kterým se chcete ve své profesní budoucnosti i nadále ubírat? Hledáte novou pracovní příležitost v prostředí nemocnice? Tak neváhejte a zašlete nám životopis! Moderní zdravotnické zařízení hledá pro lůžkovou část odborníka do svých řad na pozici: DĚTSKÝ LÉKAŘ (60 000 Kč)

Pracovní náplň

  • poskytování odborné péče
  • spolupráce s dalšími odborníky

Co požadujeme?

  • vysokoškolské vzdělání - lékařská fakulta
  • atestaci z pediatrie nebo PLDD
  • zodpovědný a vstřícný přístup

Co nabízíme?

  • moderní pracovní prostředí
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené, slevy u partnerů
  • pozice vhodná pro muže i ženy
  • místo výkonu práce: Středočeský kraj (okres Benešov)