TECHNIK ELEKTRO ZAŘÍZENÍ

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hledáte smysluplnou a perspektivní práci, ve které naplno využijete svůj potenciál? Máte vystudovanou SŠ nebo VŠ obor elektro a chcete pracovat v moderním prostředí se špičkovými technologiemi? Budeme moc rádi, když se nám ozvete! Mezinárodní výrobní a vývojová společnost aktuálně hledá do svého týmů novou posilu na pozici: TECHNIK ELEKTRO ZAŘÍZENÍ

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za svěřené elektro zařízení
  • Nastavování a testování špičkové technologie
  • Spolupráce na vzniklých překážkách v elektru, softwaru a mechanice
  • Vedení technické dokumentace
  • Práce v čistém prostředí

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ obor elektro
  • Vyhlášku č. 50/1978 Sb., §5
  • Porozumění technické dokumentace
  • Úroveň anglického jazyka B1 - výhodou
  • Samostatnost, zodpovědnost a otevřenost novým věcem

Co nabízíme?

  • Práci v jednosměnném provozu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvky na volnočasové aktivity

  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.