KONSTRUKTÉR - LISOVACÍ NÁSTROJE

Neaktivní nabídka

35000 - 50000 Kč

Disponujete vzděláním technického zaměření a především praxí v oddělení konstrukce ve výrobní společnosti? Setkali jste se ve Vaší kariéře i s problematikou konstrukce lisovacích nástrojů pro tváření plechů? Máte chuť začít pracovat ve společnosti, kde by Vám byli vděčni za Vaše znalosti a náležitě je ocenili? Pak nám neváhejte zaslat Váš životopis a projevit zájem o více informací! Nadnárodní výrobní společnost hledá nového parťáka do týmu na pozici: KONSTRUKTÉR - LISOVACÍ NÁSTROJE

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Návrhy úprav sériových lisovacích nástrojů
  • Konstrukce nových lisovacích nástrojů a přípravků
  • Změny lisovacích nástrojů dle požadavků zákazníka
  • Tvorba konstrukční dokumentace

Co požadujeme?

  • Středoškolské, nebo lépe vysokoškolské, vzdělání technického zaměření
  • Praxi v konstrukci lisovacích nástrojů
  • Dobrou znalost práce v CAD systému CATIA V5
  • Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost

Co nabízíme?

  • Zázemí úspěšné a stabilní společnosti
  • Věříme, že velmi zajímavé finanční ohodnocení
  • Příspěvek na stravování - stravenky plně hrazené zaměstnavatelem
  • 5 týdnů dovolené
  • Pohodové prostředí a tým opravdových profesionálů :O)

  • Místo výkonu práce: okres Vsetín (Sever)

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!