EXECUTIVE ASSISTANT s NJ a AJ

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte víceletou zkušenost v oblasti administrativy a podporou ředitele společnosti? Chcete využívat angličtinu i němčinu na denní bázi? Jste komunikativní a máte příjemné vystupování? Pak hledáme právě Vás! Obchodně výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: EXECUTIVE ASSISTANT s NJ a AJ (40-50.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • podpora německy hovořícího ředitele společnosti
  • komunikace se zahraničními klienty (v anglickém i německém jazyce)
  • organizace a vedení diáře ředitele
  • zajištění letenek a ubytování v případě zahraničních cest
  • příprava a zpracování podkladů pro meetingy
  • účast na poradách, zajištění zápisu z porad

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • anglický a německý jazyk na pokročilé úrovni (denní využití)
  • zkušenosti s podporou top managementu
  • uživatelskou znalost MS Office
  • pečlivost, samostatnost, komunikativnost

Co nabízíme?

  • zajímavou práci v mezinárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • flexibilní pracovní dobu
  • firemní bonusy
  • systém cafetérie
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha 4

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz