HR GENERALISTA VE VÝROBNÍ SPOLEČNOSTI

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

Máte zkušenosti s HR procesy a zpracování mezd? Chcete se nadále rozvíjet v oblasti personalistiky, kde budete denně využívat angličtinu? Skvělé! Pak právě hledáme Vás!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • plánování, zastřešení kompletního náborového procesu, vhodných školení a rozvoj zaměstnanců
  • zpracování rozpočtu pro HR procesy
  • vyhodnocování a controlling nákladů
  • kooperace s personálními a pracovními agenturami
  • výběr, selekce a vedení pohovorů s kandidáty
  • příprava podkladů pro zpracování mezd
  • tvoření reportů
  • denní komunikace s vedením společnosti v angličtině

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxi v oboru z výrobního prostředí
  • angličtinu na lepší středně pokročilé úrovni
  • orientaci v zákoníku práce a mzdové problematice
  • řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • možnost denně využívat anglický jazyk
  • vzdělávání a profesní rozvoj
  • příspěvek na dojíždění
  • plně hrazené stravování ve firmě
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • nápoje zdarma
  • jazykové kurzy

  • lokalita: 15 min. od Plzně