ELEKTRIKÁŘ VE VÝROBĚ - SLABOPROUD

Neaktivní nabídka

28000 - 34000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihlava

Jste technický typ a baví vás práce v elektru? Vlastníte platnou vyhlášku č. 50/78 Sb. § 6 a rozhlížíte se po novém zaměstnání? Budeme moc rádi, když se nám ozvete! Zahraniční výrobní společnost sídlící na Vysočině hledá do svých řad nového kolegu na pozici: ELEKTRIKÁŘ VE VÝROBĚ - SLABOPROUD (28-34.000Kč)

Pracovní náplň

  • Zajišťování plynulé práce výroby
  • Preventivní údržba různých strojů
  • Opravy a seřizování elektrických zařízení
  • Diagnostika elektrických i bezdrátových přenosových systémů
  • Práce na ranní a odpolední směny

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ vzdělání v oboru elektro
  • Platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb. §6
  • Zkušenosti v oblasti slaboproudu
  • Ochotu pracovat ve dvousměnném provozu
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Náborový příspěvek
  • Finanční bonusy
  • Zkrácenou pracovní dobu na 7,5 hod
  • Závodní stravování

  • Místo výkonu práce: kraj Vysočina

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.