ASISTENT/KA MANAGEMENTU S NJ

mzdové ohodnocení

Jihlava

Jste komunikativní typ člověka, který si umí určit priority? Dokážete pracovat samostatně a systematicky? Máte zkušenost z obdobné pozice? Německý jazyk Vás baví a chcete jej využívat v zaměstnání? Pak neváhejte a zašlete svůj životopis! Nadnárodní výrobní společnost hledá novou krev na pozici: ASISTENT/KA MANAGEMENTU S NJ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • správa kalendáře managementu společnosti
  • příprava podkladů pro jednání
  • vyřizování a třídění obchodní korespondence
  • zástup sekretariátu (1x v měsíci)
  • denní komunikace v německém jazyce
  • administrativa

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • alespoň středně pokročilou znalost německého jazyka (denní využití, občasné jednodušší překlady)
  • praxi na obdobné pozici min. 3 roky - pomínkou
  • práce s MS Excel (tvorba tabulek, statistik)
  • dynamickou osobu, který je odolná vůči stresu

Co nabízíme?

  • stabilní zázemí nadnárodní společnosti na trhu
  • fajn kolegy
  • stravování v místní jídelně
  • 3 dny zdravotního volna
  • notebook, mobil
  • docházkový bonus
  • místo výkonu práce: Jihlava