VÝKONNÝ ASISTENT/KA S NJ

mzdové ohodnocení

Jihlava

Jste dynamická osobnost, která je odolná vůči stresu? Dokážete se samostatně rozhodovat? Chcete se výrazně podílet na chodu stabilní společnosti a poskytovat podporu jednatelce společnosti? Domluvíte se německy? Pak je tato pozice právě pro Vás! Nadnárodní výrobní společnost hledá novou posilu do týmu, a to na pozici: VÝKONNÝ ASISTENT/KA S NJ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • plánování kalendáře managementu
  • příjem a přepojování hovorů
  • evidence příchozí a odchozí pošty
  • organizace služebních cest včetně zajištění ubytování
  • příprava podkladů pro obchodní jednání
  • administrativa

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • pokročilou znalost německého jazyka (denní komunikace)
  • praxi na obdobné pozici min. 3 roky
  • znalost balíčku MS Office, především MS Excel (statistiky, tabulky)
  • psaní všemi deseti
  • organizačně schopnou a komunikativní osobu

Co nabízíme?

  • rozmanitou práci v nadnárodní výrobní společnosti
  • fajn kolektiv
  • sickdays
  • dotované stravování
  • odměny za splněnou docházku
  • místo výkonu práce: Jihlava