HEALTH & SAFETY MANAGER

mzdové ohodnocení

Teplice

AGC Flat Glass Czech a.s., člen AGC Group je největší výrobce plochého skla a jeho aplikací ve střední a východní Evropě. Vyrábí a zpracovává ploché sklo pro stavebnictví (využívané v široké škále exteriérových i interiérových aplikací) a pro automobilový průmysl. Vyznačuje se velkým počtem inovací. Jejím prioritním záměrem není jen zvyšování objemu výroby, ale především udržení vysokého standardu kvality produktů a nabízených služeb. Reflektuje potřebu nepřetržitých investic do technologicky náročných výrob řadících se k evropské špičce a umožňujících vyhovět jakémukoliv požadavku zákazníků.

Pracovní náplň

  • Odpovědnost za uplatňování a ověřování funkcí přijatého systému řízení v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci závodu Řetenice s 610 zaměstnanci
  • Odpovědnost za sledování a zavádění korporátních požadavků společnosti AGC v oblasti BOZP a zajištění/kontrola jejich uplatnění v procesech závodu
  • Odpovědnost v oblasti prevence úrazů a nehod včetně sledování nežádoucích událostí v sesterských závodech/společnostech a uplatňování takto získaných poznatků do lokálních pravidel a požadavků závodu
  • Zajišťování vnitřního (v rámci korporace AGC) i vnějšího (dotčeným regulatorním orgánům) reportingu nežádoucích událostí event. jejich projednávání s odborovou organizací;
  • Odpovědnost za spolupráci s externími společnostmi pravidelně zajišťujícími některé služby v oblastech BOZP a PO (externí výkon služeb osob odborně způsobilých v BOZP a PO; certifikační společnosti a auditorské týmy)
  • Odpovědnost za provádění identifikace nebezpečí, hodnocení rizik a přijímání příslušných preventivních opatření
  • Odpovědnost za vyšetřování případných úrazů a nehod včetně komunikace s dotčenými specialisty a regulatorními orgány; jejich zaznamenávání do korporátních databází
  • Odpovědnost za uplatnění požadavků bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a požární prevence při realizaci investic nebo úprav využívané infrastruktury nebo výrobních technologií
  • Posuzování souladu využívaných technologií s příslušnými technickými standardy platnými na území ČR event. platnými na území celé EU
  • Součinnost s ostatními specialisty společnosti v oblasti havarijní prevence včetně prevence havárií spojených s využíváním nebezpečných chemických látek a/nebo směsí
  • Odpovědnost za spolupráci s místním poskytovatelem lékařských služeb v oblasti ochrany zdraví zaměstnanců, náplní preventivních prohlídek a provádění zdravotního dohledu uvedeným poskytovatelem včetně navrhování řešení plynoucích ze zjištění nalezených v rámci tohoto dohledu
  • Odpovědnost za spolupráci s regulatorními orgány v oblasti ochrany veřejného zdraví ve věci kategorizace prací event. dalších požadavků plynoucích s předpisů v oblasti ochrany zdraví zaměstnanců
  • Spolupráce při auditech bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, spolupráce s bezpečnostním vedením korporace na úrovni EU v příslušné divizi (Primary Operations)

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru
  • Praxi na pozici BOZP a PO v průmyslovém podniku alespoň 5 let
  • Odbornou způsobilost v prevenci rizik §§ 9,10 a 10a zák. č. 309/2006 Sb. podmínkou
  • Odbornou způsobilost v požární ochraně §11 zák.č. 133/1985 Sb. výhodou
  • Práci s PC (MS Word, MS Excel, MS PowerPoint, SAP výhodou)
  • Znalost zákonů a předpisů týkajících se zdraví a bezpečnosti práce včetně příslušných norem (ISO 45001 v kombinaci s ISO 9001 a ISO 14001)
  • Znalost základů projektového řízení
  • Velmi dobrou znalost AJ v ústní i písemné formě podmínkou (komunikace s evropským vedením společnosti)
  • Komunikační dovednosti (naslouchání i přesvědčivost ve vystupování)
  • Manažerské dovednosti, umění vyjednávat, cílevědomost a rozhodnost
  • Flexibilitu, samostatnost, pečlivost, zodpovědnost a systematičnost, ochota cestovat

Co nabízíme?

  • Garantovanou výplatu 13. a 14.platu dle Kolektivní smlouvy
  • Roční bonus
  • Služební automobil i pro soukromé účely
    1 týden dovolené nad rámec ZP, + 3 dny „sick days“
  • Systém zaměstnanecké cafeterie ve spolupráci se Sodexo Pass a.s. s ročním přídělem 4.600 Kč
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění ve výši 900 Kč max pro obě položky dohromady
  • Příspěvek na rekreaci dětí až do výše 3.000 Kč ročně na 1 dítě
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Práci ve stabilním a přátelském kolektivu
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou ve stabilní, nadnárodní společnosti
  • Služební telefon s nabídkou paušálu 100 Kč vč. DPH i pro soukromá volání a data
  • Možnost dalšího vzdělávání v oboru
  • Nástup: dle dohody/nejpozději od 1.6.2019

  • Místo výkonu práce: Teplice, místní část Řetenice

    Přihlášky do výběrového řízení obsahující CV (včetně případných referencí) a motivační dopis posílejte v elektronické podobě na adresu jitka.bartova@eu.agc.com do 20.3.2019.

    Případně volejte na telefon: 724 050 499.

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu janatova@acjobs.cz.