VEDOUCÍ PORÁŽKY - DRŮBEŽ

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte vzdělání v oboru Řezník, uzenář nebo případně praxi z jatek? Jste manuálně zruční a nebojíte se práce? Jste týmový hráč, který rád komunikuje a dovede efektivně vést tým pracovníků? Hledáte nové pracovní uplatnění? Pokud odpovídáte ano, na nic nečekejte a ozvěte se nám, hledáme Vás! Menší rodinná firma s tradicí a významný postavením na trhu hledá do svých řad posilu na pozici: VEDOUCÍ PORÁŽKY - DRŮBEŽ

Pracovní náplň

  • zajištění plynulého chodu porážky
  • vedení malého týmu podřízených pracovníků
  • zodpovědnost za čistotu prostor
  • vedení příslušné dokumentace
  • práce na porcovně

Co požadujeme?

  • vzdělání v oboru Řezník, uzenář a zkušenosti z obdobné pozice VÝHODOU
  • zkušenosti s prací se zvířaty
  • praxi v oblasti zpracování masa
  • iniciativu, zkušenosti s koordinací alespoň malého týmu
  • praktický přístup, manuální zručnost a pracovitost

Co nabízíme?

  • příjemné zázemí rodinné firmy
  • odpovídající finanční ohodnocení + odměny
  • příspěvek na dovolenou
  • zaměstnanecké slevy na produkty
  • příspěvek na stravování
  • místo pracoviště: Jihomoravský kraj (Brněnsko)

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu chemistry@acjobs.cz.