TECHNICKÝ OBCHODNÍK - ELEKTRO SOUČÁSTKY

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte vysokoškolské vzdělání v oblasti elektro a široký technický rozhled? Jste komunikativní typ s aktivním přístupem a domluvíte se anglicky? Pak nám neváhejte zaslat váš životopis! Zavedená společnost působící v oblasti automatizace hledá novou posilu do svého týmu na pozici: TECHNICKÝ OBCHODNÍK - ELEKTRO SOUČÁSTKY

Pracovní náplň

  • péče o stávající zákazníky
  • technická podpora pro klíčové zákazníky
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • kooperace se zahraničím i obchodním týmem
  • účast na školeních či veletrzích
  • působení v regionu Moravy a západního Slovenska

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání - obor Elektrotechnika
  • znalost elektronických/polovodičových součástek
  • středně pokročilou znalost anglického jazyka
  • zkušenosti na obchodní pozici v oblasti Elektro
  • řidičský průkaz sk. B
  • tah na branku, prezentační a organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • automobil k soukromým účelům
  • PC i mobilní telefon pro soukromé účely
  • týden dovolené navíc
  • účast na zahraničních školeních
  • možnost dalšího odborného a kariérního růstu

  • místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.