CONTROLLER S PRAXÍ

Neaktivní nabídka

od 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte vzdělání ekonomického směru a víceleté zkušenosti z pozice Controller? Výrobní prostředí je Vám blízké a hledáte novou výzvu? Práce v controllingu Vás naplňuje a hledáte nové prostředí s možností profesního růstu? V tom případě neváhejte a ozvěte se nám, rádi Vám pozici blíže představíme! CONTROLLER S PRAXÍ (OD 40 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • provádění finančních analýz, příprava výkazů
  • práce s informačním systémem Navision
  • sledování stavu zásob a provádění analýz
  • zpracování cenových kalkulací a správa ceníků
  • příprava podkladů pro pravidelné reporty

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání ekonomického směru
  • víceleté zkušenosti z pozice Controller
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • praxi z výrobního prostředí (VELKÁ VÝHODA)
  • znalost systému Navision a MS SharePoint výhodou
  • flexibilitu, zodpovědnost a proaktivní přístup

Co nabízíme?

  • zajímavou práci ve významné mezinárodní společnosti
  • možnost nástupu IHNED
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené, 13. mzda
  • dotované stravování, firemní akce
  • jazykové kurzy, odborná školení
  • místo výkonu práce: Praha (jižní okraj)

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu chemistry@acjobs.cz.