KALKULANT S AJ

Neaktivní nabídka

27000 - 37000 Kč

Máte alespoň základní zkušenosti s kalkulacemi a vyhodnocováním skutečných nákladů ve výrobní společnosti? Jste aktivní člověk, který rád komunikuje s výrobou a vyzná se v technických výkresech? Výborně! Mezinárodní společnost s úžasnou rodinnou atmosférou hledá do svých řad doplňující článek týmu! Neváhejte a zašlete mi svůj životopis v českém a anglickém jazyce ještě dnes! KALKULANT S AJ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • kalkulace a vyhodnocování reálných nákladů
  • spoluúčast na plánování a koordinaci výrobního plánu
  • dohled nad dodržování termínů dodávek, aktivní komunikace s výrobou
  • kooperace s obchodním oddělením
  • příprava výrobních podkladů dle požadavků zákazníka

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • zkušenosti s kalkulacemi ve výrobní společnosti výhodou
  • znalost práce v Excel či v podnikovém ERP systému
  • orientace v technických výkresech
  • odolnost vůči stresu a aktivní přístup k práci

Co nabízíme?

  • práci v mezinárodní stabilní společnosti se skvělým jménem na trhu
  • přátelskou atmosféru rodinného typu a moderní zázemí
  • bonusový systém prémií ve firmě
  • týden dovolené nad rámec zákona
  • příspěvky na stravování
  • možnost stravování v moderních prostorách společnosti
  • příspěvek 650 Kč měsíčně na sportovní aktivity či kulturní akce
  • pravidelné firemní akce, jako např. cyklistické výlety, rafty, akce pro děti, firemní večírky

  • Místo výkonu práce je nejvhodnější pro kandidáty z Olomouce či Přerova