LEAN SPECIALISTA

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Liberecký kraj

Baví Vás principy štíhlé výroby? Rádi komunikujete v anglickém jazyce? Hledáte pracovní pozici, na které můžete uplatnit svou praxi? Pokud ano, neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Mezinárodní výrobní společnost sídlící v Libereckém kraji hledá posilu na pozici: LEAN SPECIALISTA

Pracovní náplň

  • analýza dat, návrhy opatření a kontrola jejich účinnosti
  • aktivní uvedení lean metod do výroby
  • optimalizace výrobních procesů a technologií
  • zaučování zaměstnanců v nově zavedených metodách

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání technického směru
  • komunikativní AJ
  • praxi v oblasti štíhlé výroby
  • znalost výkresové dokumentace
  • zkušenost s metodami Kaizen, SMED, Kanban

Co nabízíme?

  • dovolenou navíc
  • bonusy za pravidelnou docházku
  • příspěvek na stravování
  • možnost dalšího vzdělávání
  • příspěvek na volný čas

  • místo výkonu práce: okres Liberec

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.