SPECIALISTA AUTOMATIZACE

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Ostrava

Hledáte práci, ve které byste mohli uplatnit své znalosti z oblasti údržby výrobních prostředků a PLC systémů, práci, kde by ocenili Vaši angažovanost za bezproblémový chod výrobních linek, Váš potenciál kariérního růstu a především Váš všeobecný přehled v automatizaci? Ovládáte angličtinu na komunikativní úrovni? V tom případě hledáme právě Vás! Mezinárodní výrobní společnost působící v automobilovém průmyslu, špička ve svém oboru, hledá novou tvář na pozici: SPECIALISTA AUTOMATIZACE

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Nastavování a úprava PLC systémů a kamerových kontrolních zařízení na montážních linkách
  • Zajišťování bezporuchovosti a maximální využitelnosti výrobních linek z pohledu jejich efektivní automatizace
  • Tvorba a udržování podpůrné dokumentace
  • Týmová řešení problémů na daných výrobcích
  • Aktivní účast v procesu zlepšování výrobních technologií ve spolupráci s ostatními odděleními společnosti

Co požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání - Ideálně elektro zaměření
  • Zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní společnosti (Technik výrobních prostředků, PLC programátor, Elektroinženýr apod.)
  • Všeobecný přehled v oblasti PLC systémů (schopnost upravit, doprogramovat, základní nastavení výrobních zařízení; zkušenosti s automatizací kamerových zařízení jsou velkou výhodou)
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé a lepší úrovni
  • Kreativní a zodpovědnou osobnost

Co nabízíme?

  • Mezinárodní pracovní prostředí
  • Zajímavé fixní finanční ohodnocení + další bonusy do mzdy
  • Možnost vzdělávání a profesního růstu
  • Příspěvek na volnočasové aktivity, penzijní pojištění a mnoho dalších benefitů zpříjemňující práci
  • Závodní stravování za "kačku"
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Voňavé kafe po ránu - pro pohodový den :O)

  • Místo výkonu práce: Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!