WINTEL SUPPORT ENGINEER

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Máte zkušenosti se správou serverů? Chcete být součástí firmy, pracovat v IT týmu, který z Brna podporuje celý svět? Jste plný elánu a nadšeni do práce? Pokud jste odpověděli ve všech případech kladně, tak je tato nabídka šitá na míru právě Vám! WINTEL SUPPORT ENGINEER

Pracovní náplň

  • Zajištění správy a poskytování služeb v rámci Microsoft Server OS nebo Citrix.
  • Správa incidentů a řízení projektů z technického hlediska.
  • Proaktivní zlepšování kvality služeb.
  • Monitorování prostředí infrastruktury.
  • Samostatné řešení problémů a requestů.
  • Virtualizace pomocí nástroje VMware.

Co požadujeme?

  • Angličtinu na komunikativní úrovni.
  • Znalost operačních systémů Windows Server 2012/2016/2019.
  • Praktickou znalost VMware, Citrix Xenapp.
  • Všeobecné znalosti v oblasti IT infrastruktury.
  • Smysl pro detail, preciznost, samostatnost a odpovědnost.
  • Schopnost samostatně řešit problémy, asertivitu.

Co nabízíme?

  • Vzdělávací programy v ČR i zahraničí
  • Systém finančních bonusů
  • Možnost profesního růstu v oblasti IT
  • Mobilní telefon dle vlastní volby
  • Společné snídaně každé pondělí
  • Mezinárodní byznys výlety

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hykel@theones.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi.