PROJEKTOVÝ MANAŽER V OBLASTI ELEKTRA

Neaktivní nabídka

60000 - 75000 Kč

Vystudoval jste obor elektro nebo informační technologie? Máte zkušenosti na podobné pozici? Anglický jazyk pro Vás není překážkou? Láká Vás oblast automotive a máte chuť učit se nové věci? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis ještě dnes. Mezinárodní společnost, která se zabývá neustálým rozvojem a inovacemi v automobilovém průmyslu, hledá do svého týmu nového kolegu na pozici: PROJEKTOVÝ MANAŽER V OBLASTI ELEKTRA (60.000 – 75.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Dohlížení na průběh samotného projektu (finance, kvalita, časový harmonogram)
  • Aktivní komunikace v anglickém jazyce a kolegy ze zahraniční pobočky
  • Vedení projektového týmu i subdodávek
  • Účast na výběrových řízeních, pravidelný reporting

Co požadujeme?

  • Zkušenosti s řízením projektů
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni – denní využití
  • Základní povědomí o fungování Internetu věcí (IoT)
  • Chuť učit se nové věci

Co nabízíme?

  • Práci na zajímavých projektech
  • Propracovaný systém zaškolení
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Lokalita: Praha nebo Mladá Boleslav

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.