EXECUTIVE OFFICE MANAGER s AJ Praha

Neaktivní nabídka

27000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Jste proaktivní, máte dobré komunikační a organizační schopnosti a ovládáte angličtinu na komunikativní úrovni? Chcete pracovat v mezinárodní společnosti? Máte alespoň krátkodobou praxi v administrativě? Pak hledáme právě Vás! Nadnárodní IT společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: OFFICE ASSISTANT s AJ Praha (27-35.000 Kč)

Pracovní náplň

  • zabezpečení hladkého chodu kanceláře
  • zodpovědnost za veškeré organizační záležitosti související s přijímáním návštěv
  • podpora mezinárodního marketingového oddělení se sídlem v zahraničí
  • administrace, správa pošty, organizace interních školení
  • správa kalendářů – plánování meetingů a služebních cest (zajištění letenek, ubytování)
  • zajištění potřebných přístupů a vybavení pro nováčky, správa jejich dokumentace
  • přímá komunikace s managementem společnosti a dalšími odděleními ve společnosti
  • spolupráce s týmem v zahraničí

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • pokročilou znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • předchozí zkušenosti na administrativní pozici v korporátní společnosti
  • pokročilou znalost MS Office
  • dobré organizační schopnosti, flexibilitu, proaktivní přístup

Co nabízíme?

  • možnost osobního a profesního rozvoje
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na vzdělávání
  • Multisport kartu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce Praha 5

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu salespraha@acjobs.cz.