OBSLUHA OBRÁBĚCÍHO CENTRA BRNO

Neaktivní nabídka

37000 - 44000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Pracujete na obráběcím centru a umíte ho i naprogramovat? Nebo máte delší praxi na CNC soustruhu a obráběcí centrum by Vás zajímalo? Pak mi pošlete svůj životopis, nebo se za mnou zastavte.

Pracovní náplň

  • Obsluha moderního obráběcího centra
  • Práce s programem Fanuc, Sinumeric nebo Mazatrol
  • Práce v kusové výrobě-přesné obrábění
  • Práce ve 3 směnném režimu bez víkendů

Co požadujeme?

  • Praxi na CNC obráběcím centru nebo na CNC soustruhu
  • Znalost některého z uvedených programů
  • Praktická znalost technických výkresů, měřidel

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Zkrácenou pracovní dobu na 7,5 hodiny denně
  • Příspěvek na stravování nebo stravenky
  • Příplatky za přesčasy nad rámec zákona
  • Smlouvu na HPP přímo do kmene
  • Roční bonus
  • Moderní klimatizované pracoviště
  • Zázemí společnosti s dlouholetou tradicí

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.