OBCHODNÍ ZÁSTUPCE VE STAVEBNICTVÍ

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Chcete pracovat na samostatné obchodní pozici v oblasti stavebnictví? Rádi cestujete a baví Vás komunikovat? Pak hledáme právě Vás! Úspěšná společnost působící v oblasti stavební výroby hledá vhodného kandidáta na pozici: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE VE STAVEBNICTVÍ

Pracovní náplň

  • získávání nových zákazníků
  • zodpovědnost za jednotlivé zakázky
  • zpracování cenových nabídek
  • návrhy technických řešení
  • péče o stávající klienty
  • cestování v rámci Jihomoravského kraje

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání (ideálně stavebního směru)
  • zkušenosti z obchodně zaměřené pozice
  • přehled ve stavebním oboru, orientaci v technické dokumentaci
  • řidičský průkaz skupiny B (ochotu cestovat)
  • velmi dobré prezentační a vyjednávací schopnosti

Co nabízíme?

  • automobil i k soukromým účelům
  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • samostatnou a rozmanitou práci
  • zaškolení
  • HPP
  • termín nástupu: ihned (případně dohodou)
  • místo výkonu práce: jižně od Brna