VÝROBNÍ PLÁNOVAČ - AUTOMOTIVE

Máte zkušenosti v oblasti výrobního plánovaní? Domluvíte se anglickým jazykem a hledáte zaměstnání, ve kterém uplatníte své organizační schopnosti? Tak čtete ten správný inzerát! Neváhejte a obraťte se na nás. Obsazujeme pracovní pozici VÝROBNÍ PLÁNOVAČ.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • plánování zatížení strojů
  • rozvržení, plánování zakázek
  • aktivní komunikace s výrobou a ostatními odděleními
  • zodpovědnost za množství materiálu, dodržení termínů
  • kontrola, analýza výrobních procesů
  • tvorba, vyhodnocování pracovních postupů

Co požadujeme?

  • minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
  • praxi na obdobné pozici
  • základní znalost anglického jazyka
  • MS Excel – práce s daty
  • organizační schopnosti, samostatnost v řešení problémů

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu
  • jazykové kurzy, kafeterii
  • příspěvek na životní/penzijní pojištění
  • dotované stravování
  • finanční bonusy
  • odměny při pracovním výročí

  • lokalita Tachov