NÁKUPČÍ

Neaktivní nabídka

28000 - 32000 Kč

mzdové ohodnocení

Semily

Nákupčí je důležitým článkem každé výrobní společnosti, jelikož ovlivňuje celkovou ziskovost společnosti. Nyní Vám nabízíme pozici, kde se můžete stát součástí profesionálního nákupního útvaru výrobní společnosti. Máte již zkušenosti z oblasti nákupu a víte, že Vám tato pozice vyhovuje? Máte chuť rozvíjet své profesní dovednosti? Pak neváhejte a zašlete mi Váš životopis! NÁKUPČÍ (od 28 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Nákup materiálů a služeb tak, aby byl zajištěn bezproblémový chod výroby
  • Komunikace se současnými dodavateli a jejich hodnocení, vyhledávání nových dodavatelů
  • Analýza stavu zásob
  • Sledování chodu dodávek a případné vyřizování reklamací
  • Spolupráce na sestavování rozpočtu a vypracovávání reportů

Co požadujeme?

  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání v oborech ekonomických či technických
  • Minimálně dvouroční zkušenost v oblasti nákupů
  • Komunikativní znalost anglického jazyka (pravidelná komunikace se zahraničními dodavateli)
  • Řidičský průkaz sk. B (občasné služební cesty)
  • Znalost balíčku MS Office (Word, Excel, PowerPoint)

Co nabízíme?

  • Možnost využít firemní ubytovnu
  • Pět týdnu dovolené
  • Tři dny Sick days
  • Příspěvek na stravování
  • Péči o Váš trvalý profesní růst

  • Místo výkonu: Liberecký kraj, okres Semily

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu chemistry@acjobs.cz.