L3 SERVICE DESK ANALYST

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máš bystrou mysl a dokážeš si zachovat chladnout hlavu? Tvé analytické schopnosti jsou často procvičovány? Orientuješ se v Linuxu jako ryba ve vodě? Chceš být poslední linií v řešení problémů? Pak hledáme právě tebe! Zašli nám své CV a staň se členem nadnárodní společnosti, pro kterou budeš zařizovat hladký chod jejího projektu.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Nasazování a spravování testovacího prostředí pro report problému a hledání jejich řešení
  • Vytváření a údržba produktové a know-how dokumentace
  • Ochrana všech produktových a projektových dokumentací a statistik
  • Analýza a řešení příchozích problémů z předchozích úrovní podpory
  • Podpora vývojářů při řešení ticketů

Co požadujeme?

  • Pokročilé znalosti Linux systémů
  • Dobré skriptovací schopnosti v Bashi
  • Znalosti síťových protokolů (TCP/IP, LAN/WAN, DNS, Firewall, Proxy)
  • Orientaci v bezpečnostních principech
  • Anglický jazyk slovem i písmem na komunikativní úrovní

Co nabízíme?

  • 25 dnů dovolené
  • Firemní notebook a telefon i k osobnímu využití
  • Možnost vzdělávacích kurzů dle vlastního výběru
  • Práci s nejnovějšími technologiemi
  • Možnost pohodlného dojíždění na kole
  • Pravidelný růst platu
  • Moderní a příjemné pracoviště se spoustou pochutin a relaxačních místností

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.