SAP DEVELOPER SE ZNALOSTÍ JAVASCRIPT (75 – 80 000 Kč)

Neaktivní nabídka

75000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Hledáme parťáka do našeho SAP týmu, který bude pracovat na vývoji a zlepšování aplikací modulů pro tuto platformu. Jsme mezinárodní společnost pracující s nejnovějšími technologiemi a vývojovými nástroji! Máte zkušenosti s programovacím jazykem Javascript a ani ABAP pro Vás není nic neříkající zkratka? V tom případě je to jasné – pojďte k nám do týmu!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Účast na vývoji nové vlastní aplikace v modulech SAP
  • Vývoj v javacript / ABAP
  • Testování a kontrola požadavků vývoje
  • Podpora klíčových uživatelů
  • Podíl na technické dokumentaci

Co požadujeme?

  • Znalost práce a modulů systému SAP
  • Min. roční zkušenost s vývojem v Javascript
  • Zkušenost s vývojem ABAP výhodou
  • Zkušenost s testováním aplikací
  • Logické myšlení a schopnost pracovat v týmu

Co nabízíme?

  • Zázemí v jedné z největších společností na světě
  • Možnost technického rozvoje - odborné školení a certifikace - možnost kariérního a osobního růstu
  • 5 týdnů dovolené, 6 sick days ročně
  • Plně hrazené stravenky a poukázky FlexiPass
  • Karta Multisport
  • Mobilní telefon a notebook
  • Příspěvek na penzijní pojištění

  • Lokalita pracoviště v moderních kancelářích na Chodově

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.