CNC SOUSTRUŽNÍK ZAKÁZKOVÁ VÝROBA

mzdové ohodnocení

Brno - město

Chcete pracovat ve firmě, kde se obrábí s přesností na setiny a tisíciny. Ve firmě zabývající se přesnou kusovou výrobou? Pošlete mi svůj životopis nebo se za mnou stavte. Významná mezinárodní strojírenská společnost hledá do svého týmu nového pracovníka na pozici:

Pracovní náplň

  • Samostatná práce na CNC soustruhu včetně tvorby programu
  • Obrábění velkých kusů
  • Kontrola obrobených kusů pomocí měřidel
  • Práce s vazadly a jeřáby (zaškolení zajistí zaměstnavatel)

Co požadujeme?

  • Praxi na stejné pozici nejlépe z kusové či malosériové výroby
  • Znalost technických výkresů, znalost práce s měřidly
  • Manuální zručnost
  • Ochotu pracovat ve 3 směnném provozu

Co nabízíme?

  • Nadstandardní platové ohodnocení
  • Bonus po půl roce ve výši 30.000 Kč
  • Stravenky ve výši 110 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • Odměny za zaškolování nového pracovníka
  • Finanční bonusy při životních a pracovních jubileích
  • Firemní akce pro zaměstnance
  • Další benefity
  • Místo výkonu práce Brno-Jih

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.