KONTROLOR KVALITY OBRÁBĚNÍ

Neaktivní nabídka

32000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Chcete se věnovat kvalitě, nebo se jí už věnujete? Máte praxi v obrábění a kontrole vyrobených kusů nebo s kvalitou ve strojírenské společnosti? Umíte s 3D měřidly a vyznáte se v technických výkresech? Pak mi pošlete životopis nebo se za mnou zastavte.

Pracovní náplň

  • Kontrola kvality-vzorkování
  • Uvolňování výroby
  • Práce s měřidly včetně 3D měřidel
  • Práce ve 3 směnném režimu bez víkendů

Co požadujeme?

  • Praxi ve společnosti s přesným obráběním
  • Znalost technických výkresů, měřidel, 3D měřidel
  • Znalost práce na PC
  • Chuť být zodpovědný za svěřený úsek

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Zkrácenou pracovní dobu na 7,5 hodiny denně
  • Příspěvek na stravování nebo stravenky
  • Příplatky za přesčasy nad rámec zákona
  • Smlouvu na HPP přímo do kmene
  • Roční bonus
  • Moderní klimatizované pracoviště
  • Zázemí společnosti s dlouholetou tradicí

Are you interested in this position? If so, send us your resume to e-mail address prace@acjobs.cz.
We are looking forward to meeting you!