NÁKUPČÍ - ZEMĚDĚLSKÉ KOMODITY

mzdové ohodnocení

Třebíč

Máte praxi v nákupu a chcete se v rámci něj posunout dále? Dokážete pracovat samostatně a systematicky? Disponujete alespoň krátkodobou praxí v oblasti obchodu? Chcete pracovat pro zavedenou českou společnost, která si váží svých zaměstnanců? Domluvíte se anglicky? Chcete využívat služební auto pro soukromé účely? Vítáte cestování? Pokud je Vaše odpověď ano, neváhejte zaslat svůj životopis! Česká společnost zaměřující se na zemědělské komodity hledá novou posilu do týmu, a to na pozici: NÁKUPČÍ - ZEMĚDĚLSKÉ KOMODITY

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za veškeré nákupní aktivity pro velkoobchodní firmy v rámci ČR
  • výběr optimálních dodavatelů
  • prostor pro úpravu a vylepšení stávajících procesů
  • tvorba a vyhodnocování cenových nabídek
  • vyřizování reklamací
  • monitoring konkurence
  • denní komunikace s dodavateli i zákazníky v anglickém jazyce

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ideálně obchodního zaměření
  • praxi na obdobné pozici min. 1 rok
  • středně pokročilou znalost anglického jazyka
  • znalost MS Office, především MS Excel
  • kladný vztah k zemědělství
  • ochotu cestovat
  • pečlivého a proaktivního člověka

Co nabízíme?

  • zázemí v české společnosti, která se orientuje na oblast zemědělství
  • příjemné prostředí a fajn kolektiv
  • služební automobil pro soukromé účely
  • prémie
  • další vzdělávání a odborný růst
  • stravenky
  • termín nástupu: IDEÁLNĚ IHNED
  • místo výkonu práce: okres Třebíč