KVALITÁŘ POTRAVINÁŘSKÉHO PRŮMYSLU

Neaktivní nabídka

22000 - 25000 Kč

Známé české přísloví praví, že bez práce nejsou koláče. Nyní Vám nabízíme pozici, kde zmíněné přísloví platí doslovně! Máte rádi vůni čerstvého pečiva? Je pro Vás důležitější kvalita než kvantita? Pak neváhejte a zašlete mi Váš životopis a já Vám pomohu získat práci, která ve svém důsledku každodenně uspokojuje chuťové pohárky spokojených zákazníků. KVALITÁŘ POTRAVINÁŘSKÉHO PRŮMYSLU (22 000–25 000 Kč)

Pracovní náplň

  • Každá výroba dobrůtek má svůj postup a Vy na něj dohlédnete - setkáte se s váhou, teploměrem, ale i s pecí.
  • Než půjde pečivo do prodeje, musí projít Vaší výstupní kontrolou.
  • S kontrolou se pojí zodpovědnost, kterou přeberete za daný úsek výroby.
  • Ne vždy se vše úplně povede, a proto se občasně setkáte i s reklamací.

Co požadujeme?

  • Máte středoškolské vzdělání v oboru „Technologie potravin“, anebo aspoň dvouroční zkušenost v oboru.
  • Po pečivu je velká poptávka, a proto potřebujeme někoho, komu nečinní problém nepřetržitý provoz.
  • Potřebujeme aspoň základní znalost práce na počítači.
  • A protože je našim heslem kvalita, potřebujeme, aby pečlivost a zodpovědnost byla Vaší silnou stránkou.

Co nabízíme?

  • Je nám jasné, že i když svou práci máte rádi, tak si potřebujete odpočinout, a proto Vám nabízíme 5 týdnů dovolené.
  • U nás se vše točí kolem jídla, a to se odráží i v benefitech, kde nabízíme příspěvek na stravování a slevu na naše pečivo v kantýně.
  • Kdyby Vám naše pečivo až moc zachutnalo, tak ho můžete následně vysportovat – dáme Vám Multisport kartu.
  • Práci ve stabilní společnosti, kde můžete profesně růst.

  • Místo výkonu: Praha a Liberecký kraj