INDUSTRIAL ENGINEER JUNIOR

Jste technicky zdatný a disponujete znalostmi procesů výroby? Ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni? Pokud ano, jste to právě Vy, koho hledáme na pozici

Pracovní náplň

  • Zavádění nových produktů a procesních změn
  • Analýza současných podmínek a návrhy řešení
  • Neustálé zlepšování
  • Kontakt s dodavateli společnosti
  • Návrh výrobních procesů

Co požadujeme?

  • Vzdělání s technickým zaměřením
  • Angličtinu na komunikativní úrovni
  • Zkušenosti na obdobné pozici podmínkou výhodou
  • Technická zdatnost, organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • Zázemí nadnárodní stabilní společnosti
  • Dovolenou navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost osobního rozvoje

  • Lokalita: Žatec