IT PROJECT MANAGER s AJ Praha

Neaktivní nabídka

70000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti se zjednodušováním, optimalizací, řízením různých provozních modelů v rámci IT projektů a digitalizace? Chtěli byste cestovat po celé Evropě (EU) a podílet se na zavádění nových nástrojů a přístupů v rámci online prostředí? Baví Vás projektové řízení? Pak je tato pozice určena právě Vám! Mezinárodní obchodně výrobní společnost hledá konzultanta a projektového manažera na pozici: IT PROJECT MANAGER s AJ Praha (70-80.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • podpora a řízení projektů z hlediska IT v různých provozních oblastech společnosti
  • podílení se na digitální transformaci projektů
  • implementace nových IT systémů (např. nástroje pro travel expenses pro interní zaměstnance)
  • designovaní nových RPA projektů
  • školení a vytváření tréninkových plánů pro interní zákazníky
  • odpovědnost za navrhování, zjednodušování a optimalizaci firemních postupů a procesů
  • spolupráce s interními zákazníky na hledání ideálních řešeních pro hladké zavedení nových projektů

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání
  • Zkušenost z obdobné pozice, ideálně se zkušeností s online digitalizací
  • výbornou úroveň angličtiny slovem i písmem
  • zkušenosti s projektovým řízením, případně konzultační činností
  • dobré organizační schopnosti, samostatnost, schopnost vést tým
  • chuť pravidelně cestovat v rámci EU (každý týden)

Co nabízíme?

  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na vzdělávání
  • flexibilní pracovní dobu
  • sick days
  • home office
  • příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce Praha – Stodůlky

    Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis v anglickém jazyce na emailovou adresu sales@acjobs.cz.

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu salespraha@acjobs.cz.