PROJECT MANAGER – FINANCE s AJ Praha

Neaktivní nabídka

70000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte odborné znalosti v oblasti financí, účetnictví a analytické myšlení? Máte kladný vztah k stále rostoucí potřebě firem doposud zavedené procesy elektronizovat a digitalizovat? Nevadí Vám cestovat (v rámci EU) a používat anglický jazyk na denní bázi? Pak je tato pozice určitě právě Vám! Mezinárodní společnost hledá posilu do svého týmu consultantů a project managerů na pozici: PROJECT MANAGER – FINANCE s AJ Praha (70-80.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • projektový management v oblasti financí, účetnictví
  • participace na nastavování nových procesů v rámci účetnictví a financí a jejich standardizace
  • kompletní realizace a zastřešení svěřených projektů
  • konzultační činnost při nastavování a změnách účetních procesů (např. při přechodu na nové digitální prostředí)
  • vyhodnocování získaných dat
  • prezentace výsledků managementu
  • aktivní komunikace se zákazníky
  • pravidelné cesty do zahraničí (zejména Německo, Rakousko)

Co požadujeme?

  • ukončené VŠ vzdělání (oblast financí výhodou)
  • zkušenost v oblasti consultingu a project managementu
  • znalost účetního prostředí a nastavování procesů v této oblasti
  • pokročilou znalost anglického jazyka slovem i písmen
  • analytické myšlení, kladný vztah k elektronizaci/digitalizaci
  • ochotu pravidelně cestovat v rámci EU (každý týden)
  • flexibilitu, schopnost učit se novým věcem, komunikativnost

Co nabízíme?

  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na vzdělávání
  • flexibilní pracovní dobu
  • sick days
  • home office
  • příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce Praha – Stodůlky

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz