PODPORA TECHNICKÉHO ŘEDITELE

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Jičín

Máte alespoň středoškolské vzdělání technického zaměření? Láká Vás příležitost pracovat v silné mezinárodní společnosti s potenciálem kariérního růstu? Rádi byste uplatnili své znalosti a získávali další? Pak jste to právě Vy, koho hledáme. Neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Mezinárodní výrobní společnost se sídlem na Jičínsku hledá do svých řad posily na pozici: PODPORA TECHNICKÉHO ŘEDITELE

Pracovní náplň

  • administrativa spojená s chodem technického oddělení
  • asistence technickému řediteli
  • správa dokumentů změnového řízení
  • práce s KPI
  • zpracovávání objednávek a faktur

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání technického směru
  • praxi ve výrobní společnosti
  • uživatelskou znalost SAP a MS Office
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni (výhodou)

Co nabízíme?

  • pravidelné odměny a bonusy
  • příspěvek na stravování
  • týden dovolené navíc
  • možnost dalšího vzdělávání
  • pružnou pracovní dobu

  • místo výkonu práce: okres Jičín