QUALITY MANAGER

Neaktivní nabídka

55000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Středočeský kraj

- Jste zběhlý v oblasti kvality? Chcete se dáte v této oblasti rozvíjet? Máte chuť být součástí při plánování a řízení kvality v průběhu vývoje a zahájení výrobních procesů? Domluvíte se anglicky a nástroje kvality jsou pro Vás každodenním základním principem? Pak je tato pozice přímo pro Vás. Zašlete tedy svůj aktuální životopis, následně Vás budu kontaktovat a sdělím Vám podrobnější informace o pozici: QUALITY MANAGER (55 – 60. 000 Kč)

Pracovní náplň

  • Podpora projektového manažera při plánování a řízení kvality
  • Plánování a řízení bezpečného náběhu výroby
  • Dohled nad projektovými náklady a nad projektovými výsledky
  • Metodické vedení techniků kvality v procesech
  • Koordinace zákaznických návštěv a zákaznických auditů

Co požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání technického směru
  • Středoškolské vzdělání s praxí z obdobné pozice
  • Znalost nástrojů kvality
  • Pokročilou úroveň anglického jazyka
  • Schopnost pracovat v týmu
  • Organizační a koordinační schopnosti

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené a 5 sick days
  • Pružná pracovní doba
  • Roční bonusy
  • Příspěvek na stravování
  • Benefitní balíček v hodnotě 5 000 Kč
  • Možnost vzdělávání a osobního rozvoje (odborné i měkké dovednosti)
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Místo výkonu práce: Stará Boleslav

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.