SPECIALISTA V ODDĚLENÍ LOGISTIKY s NJ Praha

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Chcete začít svoji kariéru v nadnárodní společnosti v oboru logistiky? Baví vás administrativní práce v kanceláři a máte smysl pro detail? Jste zvyklý komunikovat v němčině na denní bázi? Pak hledáme právě Vás! Mezinárodní obchodně výrobní společnost hledá posilu do oddělení logistiky na pozici: SPECIALISTA V ODDĚLENÍ LOGISTIKY s NJ Praha (30-35.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • podílení se na úkolech v logistickém oddělení
  • kontrola došlých logistických faktur (nejedná se o účtování faktur)
  • spolupráce s ostatními divizemi ve společnosti a výrobními závody
  • komunikace s přepravci a obchodními partnery
  • práce v interním systému
  • administrativní činnost a pravidelný reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • vhodné pro absolventy (případná krátkodobá praxe výhodou)
  • NJ na pokročilé úrovni (denní využití, komunikace se zahraničními kolegy)
  • AJ na komunikativní úrovni (převážně emailing, občasné telefonáty)
  • uživatelskou znalost MS Excel
  • pečlivost, samostatnost a smysl pro detail

Co nabízíme?

  • práci ve společnosti s celosvětovou působností
  • možnost dalšího kariérního růstu
  • týden dovolené navíc, možnost sick days
  • občasnou práci z domova
  • stravenky, cafeterie
  • penzijní připojištění
  • termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha 5

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu salespraha@acjobs.cz.