TECHNOLOG VE VÝROBNÍ SPOLEČNOSTI

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

Máte vzdělání technického směru a hledáte zaměstnání, ve kterém uplatníte znalosti z oblasti procesního inženýrství a technologie? Je pro Vás důležité používat angličtinu? Tak si nenechte uniknout mezi prsty zajímavou pracovní nabídku! Obsazujeme pracovní pozici TECHNOLOG VE VÝROBNÍ SPOLEČNOSTI.

Reagujte! Budete mezi prvními.
Super volba, toto je firma, která ti okoření život.

Pracovní náplň

  • tvorba, zavádění výrobních plánů
  • zavádění Lean principů a technologií
  • řešení, analýza problémů ve výrobě
  • správa dat, administrativa
  • spolupráce, komunikace s dodavateli technologií
  • zlepšování výrobních procesů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • anglický jazyk – slovem, písmem
  • praxi v oblasti technologie
  • analytické myšlení

Co nabízíme?

  • 30 dní dovolené (25 dní + 5 dní SickDays)
  • pružnou pracovní dobu
  • Flexi Pass
  • dotované stravování v kantýně
  • příspěvek na životní pojištění, dovolenou

  • lokalita – Rokycansko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.