VÝVOJÁŘ AUTOMATIZACE

mzdové ohodnocení

Brno - město

Vyznáš se v automatických testech? C# pro tebe není cizí? Máš ponětí o nástrojích typu Bamboo, Jenkins či Teamcity? Chceš se podílet na strategickém projektu? Pak hledáme právě tebe! Zašli nám své CV a staň se členem mezinárodní IT společnosti.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Psaní nových a údržba stávajících automatických testů
  • Vývoj sledovacích a reportingových nástrojů
  • Tvorba vlastních scriptů
  • Účast na zlepšování testovací infrastruktury

Co požadujeme?

  • Znalosti technologií pro webové aplikace (JavaScript, HTML, CSS, REST)
  • Schopnosti práce a tvorby malých aplikací (C#, JAVA nebo Python)
  • Zkušenosti s testovacími frameworky (WebDriver, Selenium, Cucumber či SpecFlow)
  • Vědomosti z oblasti konfigurace CI/CD nástrojů (Bamboo/Jenkins, SonarQube, VCS)

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené + 2 sick days
  • Flexibilní pracovní dobu s pevným jádrem
  • Vzdělávací kurzy vlastního výběru
  • Možnost jazykových kurzů
  • Relaxační místnosti s herními konzolemi a fotbálkem
  • Občerstvení na pracovišti – káva, čaj, ovoce a občas japonské pochutiny
  • Možnost Home Office
  • Smlouvu na dobu neurčitou