DAŇOVÝ EXPERT

Neaktivní nabídka

od 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Frýdek Místek

Máte zkušenosti v oblasti daní a vysokoškolské vzdělání v ekonomickém směru? Nedělá Vám problém domluvit se v anglickém jazyce? Pak je tu pro Vás jedinečná příležitost! Výrobní společnost vyhlašuje pátrání po nové posile do týmu, na pozici: DAŇOVÝ EXPERT

Pracovní náplň

  • Sledování aktuálních změn v daňové oblasti
  • Podílení se na přípravě firemních daňových přiznání
  • Spolutvorba na výzkumných projektech
  • Firemní report

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v ekonomickém oboru
  • Zkušenost na obdobné pozici
  • Orientaci v daňových zákonech
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Přátelskou povahu a zodpovědnost

Co nabízíme?

  • Práci v přátelském týmu v prestižní společnosti
  • Možnost profesního i osobního růstu
  • Možnost využití jazykových kurzů
  • Flexibilní pracovní dobu a 5 dnů dovolené navíc
  • Různé firemní slevy a mnoho dalšího

  • Místo výkonu práce: Frýdecko - Místecko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!