DAŇOVÝ SPECIALISTA

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Frýdek Místek

Máte vysokoškolské vzdělání ve finančním nebo daňovém směru? Jste schopni komunikovat v anglickém jazyce? Máte alespoň rok praxe v oblasti daní? Výrobní společnost působící v automobilovém průmyslu, hledá posilu do svého týmu na pozici: DAŇOVÝ SPECIALISTA

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zpracování daňových přiznání
  • plnění daňových povinností
  • spolupráce na projektech snižující základ daně
  • tvorba pravidelných finančních reportů

Co požadujeme?

  • vysokoškolské vzdělání v ekonomickém směru
  • přehled o daňových zákonech
  • alespoň roční praxi v daňové oblasti
  • schopnost se domluvit v anglickém jazyce
  • zodpovědnost a týmovou práci

Co nabízíme?

  • práci v úspěšné mezinárodní společnosti
  • odpovídající mzdové ohodnocení dle Vašich zkušeností s pravidelně vyplácenými bonusy
  • možnost osobního a profesního růstu, jazykové kurzy
  • příspěvek na stravování
  • slevy na dopravu a další benefity

  • místo výkonu práce: Frýdecko - Místecko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!