FIREMNÍ NÁKUPČÍ

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Zlínský kraj

Máte středoškolské vzdělání a praxi v oblasti nákupu? Jste schopni se domluvit v anglickém jazyce? Máte nějakou znalost systému SAP? Pak nám zašlete svůj životopis! Společnost působící v automotive obsazuje pozici: FIREMNÍ NÁKUPČÍ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Mapování dodavatelů, optimalizace stávajících a získávání nových kontaktů
  • Zajišťování objednávek pro společnost, uzavírání smluv
  • Komunikace s českými i zahraničními dodavateli a odběrateli
  • Práce v systému SAP

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání
  • Praxi v oblasti nákupu alespoň 1 rok
  • Schopnost se domluvit v anglickém jazyce
  • Znalost systému SAP výhodou
  • Komunikativní schopnosti a zodpovědnost

Co nabízíme?

  • Zázemí úspěšné a stabilní společnosti
  • Možnost profesního a odborného růstu
  • Příspěvek na stravování (plně hrazené stravenky)
  • Příspěvek na životní nebo penzijní připojištění
  • Roční bonus a další benefity

  • Místo výkonu práce: Valašsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!