UNIVERZÁLNÍ NÁKUPČÍ

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Zlínský kraj

Vidíte svou profesní budoucnost v oblasti nákupu? Jste schopni se domluvit v anglickém jazyce? Hledáte pracovní uplatnění v okolí Valaška? Pak reagujte na tuto výzvu! Výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: UNIVERZÁLNÍ NÁKUPČÍ

Pracovní náplň

  • zajištění nákupu potřebných věcí pro společnost
  • komunikace s dodavateli a odběrateli (i v angličtině)
  • zpracování cenových nabídek dodavatelů
  • udržování a kontrolování dat v systému SAP

Co požadujeme?

  • středoškolské vzdělání
  • komunikativní angličtinu
  • zkušenost na obdobné pozici výhodou
  • znalost systému SAP výhodou

Co nabízíme?

  • motivující mzdové ohodnocení na základě zkušeností
  • možnost profesního růstu
  • příspěvek na stravování a na dopravu
  • roční bonusy a další benefity

  • místo výkonu práce: Valašsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!