REFERENT ZÁKAZNICKÉHO SERVISU S FJ

Neaktivní nabídka

27000 - 31000 Kč

Chcete pracovat pro úspěšnou českou firmu? Máte technické vzdělání a francouzštinu na středně pokročilé úrovni? Hledáte novou výzvu a možnost dalšího rozvoje? Pak neváhejte a zašlete svůj životopis ještě dnes! Významná česká společnost hledá posilu do týmu na pozici: REFERENT ZÁKAZNICKÉHO SERVISU S FJ (27-31.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Technické poradenství po telefonu
  • Komunikace se zákazníky
  • Tvorba obchodních nabídek
  • Občasné cestování – většinou do zahraničí
  • Reporting, administrativa

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání, technický obor
  • Zkušenosti ve servisem, montážemi atd. - výhodou
  • Výbornou znalost francouzského jazyka
  • Technickou zdatnost
  • Zodpovědnost, komunikativnost

Co nabízíme?

  • Zaměstnání v prosperující společnosti
  • Stravenky
  • Dovolenou navíc
  • Možnost profesního růstu a vzdělávání
  • Jazykové kurzy v rámci firmy

  • Místo výkonu práce: Třebíčsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hanslikova@acjobs.cz.