KONSTRUKTÉR - I PRO JUNIORY

Máte zkušenosti v oblasti strojní konstrukce? Chtěl/a byste se rozvíjet v kreativním prostředí a hovořit anglicky Vám nedělá problém? Potom jste tady správně! Zavedená výrobní společnost hledá do svého týmu konstruktérů vhodného kandidáta na pozici: KONSTRUKTÉR – I PRO JUNIORY

Pracovní náplň

  • Konstrukce produktů ve strojírenství
  • Tvorba návrhů v konstrukčních programech
  • Práce s technickými výkresy a dokumentací
  • Podílení se na zajímavých projektech
  • Spolupráce se zákazníky (i zahraniční)
  • Kooperace s projektovým management

Co požadujeme?

  • Min. Bc vzdělání ve strojírenství
  • Zkušenosti s konstrukcí (alespoň ze studia)
  • Znalost anglického jazyka
  • Zkušenost s konstrukčními programy
  • Dobrou znalost technických výkresů
  • Ochotu se dále rozvíjet a učit se novým věcem

Co nabízíme?

  • Dynamické a kreativní prostředí firmy
  • Účast na zajímavých projektech
  • Zajímavé finanční ohodnocení a prémie
  • Příspěvek na stravování a dopravu
  • Další vzdělávání a profesní vývoj

  • Místo výkonu práce: Jihomoravský kraj