VEDOUCÍ TÝMU VALIDAČNÍCH SPECIALISTŮ

Neaktivní nabídka

od 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti s vývojem a optimalizací analytických metod a dokážete vést menší tým pracovníků? Jste vysokoškolsky vzdělání v oboru chemie či příbuzného oboru a hledáte zajímavé pracovní uplatnění? Dokážete se dobře domluvit i anglicky a berete svou práci zodpovědně? V tom případě využijte příležitosti, kterou Vám nyní prezentujeme a ozvěte se nám! VEDOUCÍ TÝMU VALIDAČNÍCH SPECIALISTŮ (OD 40 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za menší tým validačních specialistů
  • plánování činností podřízených a jejich kontrola
  • zodpovídání za dodržování platné legislativy a kvality
  • účast na vývoji nových metod a optimalizaci těch stávajících
  • spolupráce se zákaznickým servisem a vedoucími laboratoří

Co požadujeme?

  • vysokoškolské vzdělání chemického nebo farmaceutického směru
  • prokazatelné zkušenosti s vývojem a optimalizací analytických metod
  • znalosti a zkušenosti s chromatografickými metodami (GC, LC)
  • anglický jazyk alespoň na středně pokročilé úrovni
  • orientaci ve statistických metodách užívaných v chemii
  • zodpovědný a aktivní přístup, chuť dále na sobě pracovat

Co nabízíme?

  • zajímavou práci v mezinárodní společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené, firemní akce
  • pružnou pracovní dobu
  • stravenky, zvýhodněný mobilní tarif
  • příspěvek na sport a kulturu
  • místo výkonu práce: Praha