Operátor/operátorka výroby

Neaktivní nabídka

24000 - 27000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hledáte dlouhodobé stabilní zaměstnání se super partou lidí v pěkném moderním prostředí? Jste-li manuálně zruční a rádi se přiučíte něčemu novému, pošlete nám svůj životopis a my Vás budeme obratem kontaktovat zpět.

Pracovní náplň

  • Jedná se o odbornou samostatnou manuální práci
  • Ohýbání a izolace drátů
  • Práce podle jednodušších technických výkresů
  • Dvě směny (ranní, odpolední, volné víkendy)
  • Zaučení od zkušeného kolegy

Co požadujeme?

  • Ukončené minimálně SOU vzdělání
  • Manuální zručnost
  • Spolehlivost
  • Chuť naučit se něco nového

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Zkrácenou pracovní dobu na 7,5 hodiny denně
  • Každý rok přes 10 000 Kč na čerpání libovolných volnočasových aktivit
  • Dotované stravování v závodní jídelně
  • Příplatky za přesčasy nad rámec zákona
  • Smlouvu na HPP přímo do kmene
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Nové, čisté a klimatizované pracoviště
  • Zázemí nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí