SPECIALISTA PLÁNOVÁNÍ VÝROBY

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Vsetín

Jste znalcem v oblasti plánování výroby? Máte dobré analytické smýšlení a dokážete zachovat chladnou hlavu i v krizových situacích? Pak hledáme právě Vás! Dynamicky se rozvíjející mezinárodní společnost, která umí ocenit své zaměstnance, hledá vhodného kandidáta na pozici: SPECIALISTA PLÁNOVÁNÍ VÝROBY

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zajištění denních a týdenních plánů výroby
  • Úzká spolupráce s oddělením výroby pro zajištění jejího plynulého chodu
  • Řešení operativních problémů ve výrobním procesu
  • Plánování obsazení směn
  • Navádění evidence do podnikového informačního systému

Co požadujeme?

  • Středoškolské, nebo lépe vysokoškolské, vzdělání
  • Praxi na obdobné pozici (alespoň 2 roky)
  • Mírně pokročilou znalost anglického jazyka
  • Komunikativnost a organizační schopnosti
  • Flexibilitu a zvládání stresových situací

Co nabízíme?

  • Samostatnou a zodpovědnou práci
  • Zázemí mezinárodní výrobní společnosti
  • Mzdové ohodnocení adekvátní Vašim zkušenostem a znalostem
  • 25 dní dovolené
  • Naprosto přátelské prostředí a férového šéfa :O)
  • Možnost nástupu IHNED

  • Místo výkonu práce: 15 km z Nového Jičína

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!