SALES MANAGER - AUTOMOTIVE

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Pelhřimov

Jste komunikativní osobnost s tahem na branku? Disponujete praxí min. 3 roky v oblasti salesu? Rozumíte technickým výkresům a chcete se realizovat v odbytu? Domluvíte se anglicky a rádi cestujete? Pak neváhejte zaslat svůj životopis! Významná automotive společnost hledá novou posilu do týmu, a to na pozici: SALES MANAGER - AUTOMOTIVE (40 000 - 60 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • hledání optimálního řešení pro zákazníky
  • práce s technickými parametry zakázek
  • zpracování a tvorba technických cenových nabídek
  • komunikace se zahraničními kolegy (Německo)
  • kooperace napříč společností

Co požadujeme?

  • SS/VŠ vzdělání ideálně strojírenského zaměření
  • praxi na obdobné pozici min. 3 roky
  • středně pokročilou znalost anglického jazyka, další jazyky výhodou
  • schopnost porozumění v rámci výkresové dokumentace
  • ochota cestovat

Co nabízíme?

  • zajímavou práci ve stabilní automotive společnosti
  • týden dovolené navíc
  • pružnou pracovní dobu
  • závodní stravování
  • možnost využití home office
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • místo výkonu práce: okres Pelhřimov
  • možný nástup: ideálně IHNED