VEDOUCÍ NÁKUPU

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Jste zkušený nákupčí, který hledá příležitost posunout se někam dál? Máte prokazatelnou praxi v nákupu výrobního materiálu? Jste technicky zdatný a vyznáte se v technické dokumentaci? Angličtinu ovládáte na takové úrovni, že jste schopni vyjednat podmínky i se zahraničními dodavateli? Nečekejte a pošlete Váš životopis!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Nákup výrobního materiálu
  • Spolupráce na snižování nákladů společnosti
  • Zodpovědnost za dodržení termínů
  • Zodpovědnost za dodržení stanovených termínů
  • Sledování KPI a motivace zaměstnanců

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání – technické výhodou
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci
  • Prokazatelnou praxi – min. 2 roky
  • Zkušenosti z logistiky
  • Znalost ERP systému

Co nabízíme?

  • Motivující finanční ohodnocení
  • Bonusy a prémie
  • Přátelské prostředí
  • Možnost jazykových kurzů
  • Služební telefon a počítač
  • Dotované firemní stravování

  • Místo výkonu práce: Jihomoravská kraj