KALKULANT SUPERVISOR

Neaktivní nabídka

35000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Chomutov

Jste technicky zdatný člověk s analytickými schopnostmi? Máte technické či ekonomické vzdělání a domluvíte se anglicky? Umíte dobře v Excelu?Tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

Pracovní náplň

  • Tvorba cenových nabídek pro zákazníky
  • Kalkulace výrobních nákladů
  • Provádění cenových analýz
  • Komunikace se zahraničními kolegy
  • Pravidelná práce v Microsoft Excel

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického nebo ekonomického směru
  • Praxi ve strojírenské společnosti
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Analytické schopnosti, technické myšlení
  • Spolehlivost, pečlivost, samostatnost

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Rodinnou atmosféru a přátelský kolektiv
  • Stravenky
  • Příspěvek na dojíždění
  • 25 dní dovolené

  • Lokalita: Klášterec