VEDOUCÍ VÝROBY s AJ

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Máte praxi s vedením a řízením zaměstnanců z výrobní či strojírenské společnosti? Jste technický typ, který dokáže komunikovat s lidmi, motivovat je a dokáže dosáhnout vytyčených cílů? Hledáte nyní novou výzvu a nové zkušenosti v rostoucí společnosti? Pak neváhejte a obraťte se na mě se svým životopisem! Mezinárodní strojírenská společnost hledá nového kolegu na pozici: VEDOUCÍ VÝROBY s AJ

Pracovní náplň

  • Organizace chodu a vytíženosti výrobních zařízení
  • Nastavování optimalizačních procesů štíhlé výroby
  • Plánování, vedení a finalizace projektů
  • Odpovědnost za dodržování standardů kvality
  • Dohled nad dodržováním pracovních postupů a BOZP

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ – strojírenský nebo technický obor
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Praxi na obdobné pozici
  • Zkušenosti zpracováním kovů - ohýbání, sváření
  • Schopnost komunikovat a motivovat zaměstnance

Co nabízíme?

  • Finanční bonusy a prémie
  • Jazykové kurzy
  • Služební mobilní telefon
  • Příspěvky na stravování
  • Moderní pracovní prostředí

  • Místo výkonu práce: Jihomoravský kraj - Jih

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.