VÝROBNÍ VEDOUCÍ - STROJÍRENSTVÍ

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Máte zkušenosti s řízením výroby a dokážete motivovat a vést zaměstnance k dosažení stanovených cílů? Jste technik s výbornými manažerskými schopnostmi? Pokud se také domluvíte anglicky, pak hledáme právě Vás! Neváhejte a zašlete mi Váš životopis. Mezinárodní výrobní společnost na vzestupu hledá nového kolegu na pozici: VÝROBNÍ VEDOUCÍ - STROJÍRENSTVÍ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Plánování a delegování výroby
  • Odpovědnost za kvalitu a snižování zmetkovitosti
  • Podílení se na návrhu strategie firmy
  • Dohled nad plněním a dosahováním cílů
  • Optimalizační řešení a Lean management

Co požadujeme?

  • Alespoň SŠ – strojírenství
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Praxi s řízením výroby – alespoň 3 roky
  • Orientaci ve zpracování kovů - obrábění, ohýbání, sváření apod.
  • Výborné komunikační a manažerské schopnosti

Co nabízíme?

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Prostřední rostoucí výrobní společnosti
  • Příspěvky na další vzdělávání a osobní růst
  • Mobilní telefon i k osobním účelům
  • Závodní stravování

  • Místo výkonu práce: okres Břeclav